Nici PDO Haczykowe

Nici PDO First Lift- odmłodzenie i rewitalizacja skóry

Nici PDO First Lift można zastosować nie tylko do skóry twarzy, ale na całym ciele. Od teraz można w prosty, bezbolesny i bezinwazyjny sposób zatrzymać proces starzenia się skóry. Produkt posiada certyfikat bezpieczeństwa CE i może być stosowany na terenie całej Unii Europejskiej.

Nici First Lift są wykonane z rozpuszczalnej substancji PDO (polidioksonon), które po 6-8 miesiącach rozpuszcza się w tkance.

Na podstawie badań klinicznych stwierdzono,że PDO pobudza w tkankach proces powstawania nowego kolagenu-białka odpowiedzialnego za jędrność skóry. Stymulacja fibroblastów pobudza z kolei syntezę elastyny-białka odpowiedzialnego za sprężystość skóry. Działanie PDO powoduje również syntezę naturalnego kwasu hialuronowego.

PDO jest sprawdzoną metodą dla pacjentów, którzy oczekują rewitalizacji oraz poprawy struktury i sprężystości skóry, eliminacji drobnych zmarszczek.

Wskazania do zastosowania nici First Lift PDO:

  • na twarzy: pionowe i poziome zmarszczki na czole, lifting czoła, obniżone zewnętrzne krawędzie brwi, wiotka, miękka tkanka, opadające brwi, dolna powieka – worki, policzki, wyraźny fałd nosowo-wargowy, rowek policzkowo-jarzmowy, fałd podbródkowy, fałd marionetkowy, V-lifting, opadające policzki i obszar pod dolną szczęką, fałdy skóry na policzku, pomarszczone policzki
  • na ciele: fałdy i zmarszczki skóry na szyi i dekolcie, ujędrnianie i kształtowanie piersi, zwiotczenie tkanek i rozstępy na pośladkach, brzuchu, ramionach i nogach, niewrażliwa skóra i tkanka podskórna (szczególnie po liposukcji), otyłość – ramiona, brzuch, żebra, łysienie.

Wprowadzając nić PDO w skórę uzyskujemy natychmiastową poprawę jej wyglądu. Po około 10-14 dniach rozpoczyna się proces syntezy naturalnych białek organizmu (kolagen i elastyna), który trwa przez cały okres utrzymywania się nici w organizmie (do 7-8 miesięcy ). Ze względu na szybkie tempo wchłaniania nici, nie ma ryzyka zagęszczenia i bliznowacenia, jak w przypadku włókien o dużej średnicy i nici o długim okresie biodegradacji (ponad rok). Zabieg trwa zazwyczaj od 30 do 60 minut, jest praktycznie bezbolesny i nie wymaga uciążliwego okresu rekonwalescencji. Otrzymane efekty estetyczne utrzymują się do 2 lat.

First Lift to zabieg dedykowany przede wszystkim pacjentom w wieku 30-55 lat.

Efekty zabiegu to przede wszystkim:

  • odmłodzenie skóry
  • wygładzenie zmarszczek
  • zwężenie porów